Кіровоградщина: Хто отримав премію імені Жученка у галузі спорту?

13 сент 2021 09:22 215 0 Спорт
Кіровоградщина: Хто отримав премію імені Жученка у галузі спорту?
 
Голова обласної ради Сергій Шульга вручив премію імені Жученка працівникам галузі спорту на Кіровоградщині, інформує обласна рада у ФБ.
 
Обласну премію "За досягнення в галузі фізичної культури і спорту імені Володимира Жученка" вручив голова обласної ради Сергій Шульга в театрі імені М.Л.Кропивницького 10 вересня.
 
Працівники галузі спорту Кіровоградщини здобули премію у двох номінаціях. Зокрема, «Степового орла», диплом та нагрудний знак у номінації "За розвиток спортивного руху" отримали:
 
Винокуров Віталій Миколайович, директор КЗ "Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2";
Рой Станіслав Леонідович, директор КЗ "Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія".
 
У номінації "За високі спортивні досягнення" премією нагороджено:
Здітовецького Геннадія Борисовича, тренера-викладача КЗ "Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2";
Матякубова Бозорбоя Кахрамоновича, вихованця КЗ "Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2";
Саласенка Вадима Вікторовича, тренера-викладача КЗ "Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2".
 
- Сила спорту – не лише у гарній фізичній формі, у кількості медалей, а в здатності згуртувати всіх. Ми єдині, коли на честь України піднімається прапор. Коли звучить наш гімн. Ми разом переживаємо поразки і так само спільно віримо у здобутки попереду. Вітаю усіх зі святом! Здоров‘я вам, наснаги, мрій, прагнень і нових рекордів, - зазначив у вітальному слові спортсменам Кіровоградщини з нагоди професійного свята голова обласної ради.
 
Нагадаємо, лауреатів премії визначено таємним голосування на засіданні конкурсної комісії 10 серпня.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий