Кропивницький: З’явилося відео передачі хабара посередником ректора Льотної академії

8 сент 2021 14:58 1045 0 Общество
Кропивницький: З’явилося відео передачі хабара посередником ректора Льотної академії
СБУ оприлюднила докази хабарництва і вручила нову підозру начальнику Льотної академії (відео)
 
Співробітники СБУ вручили нову підозру начальнику Льотної академії Національного авіаційного університету. Чоловіка підозрюють у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 10 років.
 
Нову підозру зловмиснику вручали в одній із лікарень міста Києва, куди чоловік приїхав із Кропивницького, щоб нібито «підправити» своє здоров’я.
 
За версією слідства, зловмисник має потужні корупційні зв’язки у регіоні, що дозволило йому «впевнено себе почувати», навіть будучи підозрюваним СБУ. Нагадаємо, що минулого тижня СБУ вже вручила посадовцю підозру за цією ж статтею, втім судді відпустили його прямо у залі засідань.
 
Начальника Льотної академії Національного авіаційного університету та його посередника ‒ начальника Льотного училища ЛА НАУ ‒ підозрюють у вимаганні хабара у $20 тис.
 
Посадовці вимагали гроші від директора однієї з місцевих приватних компаній за укладання договорів про співпрацю з Льотною академією. У разі відмови, начальник ЛА НАУ погрожував підприємцю «знищити» його бізнес.
 
Оперативники спецслужби затримали посередника під час одержання всієї суми хабара при виїзді з Кропивницького, він планував втекти до Києва.
 
Також СБУ публікує відео, на яких зафіксовані зустрічі фігурантів провадження із директором компанії, від якого вимагали неправомірну вигоду. Серед іншого, на записах видно як:
 
Начальник Академії домовляється про систему «відкатів» на навчальних польотах студентів;
Фігуранта не влаштовує хабар в національній валюті, вимагає долари;
Сторони домовляються про «відкати» з кожного етапу навчань студентів;
Начальник Академії зізнається, що змушує студентів вносити «додаткові платежі».
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий