Кропивницькі легкоатлети здобули нагороди на обласних змаганнях

• 7 вер. 2021 13:11
  • 475
    • Новина Кропивницькі легкоатлети здобули нагороди на обласних змаганнях Ранкове місто. Кропивницький

У суботу, 4 вересня, в Олександрівці на стадіоні ім. Миколи Шишки відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед юнацтва 2004 року народження та молодших, інформує міська рада.

Вихованці комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1 Кропивницької міської ради» гідно представили своє місто і зібрали щедрий урожай нагород.

Так, Олександра Скирда здобула І місце у стрибках у довжину, Аліна Ніколенко – стала чемпіонкою у бігу на 100 метрів і виборола ІІІ місце на стометрівці з бар’єрами, а Данило Жолобов переміг у забігу на 200 метрів та став бронзовим призером у бігу на 100 метрів.

Дмитро Карандуков був кращим у складі збірної команди області в естафеті 4х100 метрів, а Дар’я Богомільчук – у бігу на 1 500 метрів. Олександр Снісаренко посів ІІІ місце в забігу на 200 метрів. В активі Максима Свида - ІІ місце на дистанції 400 метрів та ІІІ місце на дистанції 110 метрів з бар’єрами, а у Віталія Бичкова - І місце у бігу на 100 метрів та стрибках у довжину.
    Олександра Грач виборола “срібло” у штовханні ядра, а Катерина Сіянко стала кращою у стрибках в довжину.

Тренують спортсменів Олександр та Олена Тесленки і Альона Дюбанова.