У місті на двох перехрестях монтують нові світлофори

6 сент 2021 10:01 369 0 Общество
У місті на двох перехрестях монтують нові світлофори
 
У Кропивницькому триває будівництво світлофорних об’єктів, інформує міська рада.
 
У Кропивницькому продовжується капітальний ремонт світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Тарковського і Гоголя. 3 вересня працівники комунального підприємства “СМЕО” встановили тут нові світлофори. Паралельно триває будівництво нового об’єкту на перехресті Кропивницького-Шевченка.
 
- Монтаж світлофорів здійснюється з використанням світлодіодних ламп, які, окрім суттєвої економії електроенергії, працюють набагато довше за лампи розжарювання. Окрім цього, передбачено дуже зручну для водіїв та пішоходів функцію відліку часу. Вже встановлено стійки, змонтовано електрообладнання, кабельну частину. Незабаром на цих перехрестях з’являться нові дорожні знаки, - розповів директор КП “СМЕО” Олександр Шумейко. - З початку року в місті відремонтовано три світлофорні об’єкти. Загалом їх функціонує 67 і зовсім скоро, після введення в роботу обладнання на перехресті Кропивницького-Шевченка, цей перелік поповниться.
 
За словами начальника КП “СМЕО”, орієнтовно світлофори на Тарковського-Гоголя запрацюють з наступного тижня, на Кропивницького - Шевченка — через тиждень.
 
- Хочу акцентувати увагу водіїв на тому, що найближчим часом на перехресті вулиць Кропивницького і Шевченка встановлять нові дорожні знаки, згідно з якими зміниться напрямок головної дороги — нею стане вулиця Кропивницького, - підкреслив Олександр Шумейко.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий