• 31 серп. 2021 11:20
  • 449
    • Новина Кропивницькі велосипедисти показують кращі результати на всеукраїнських змаганнях Ранкове місто. Кропивницький

На всеукраїнських змаганнях з велоспорту - кропивницькі спортсмени серед лідерів.

Упродовж тижня, із 22 по 27 серпня, в Рівному пройшли всеукраїнські змагання з різних видів велоспорту, що зібрали 120 учасників із 15 команд.
    Серед лідерів, вже традиційно, перебували і кропивницькі велосипедисти - вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1.  Спортсмени вибороли цілу низку нагород.

Зокрема:
    у відкритому чемпіонаті України в парній гонці на час перше місце посіла Катерина Воротілєнко, третім був Євген Шпартов;
    у відкритому чемпіонаті України з шорт-треку бронзовими призерами стали Дмитро Рубін та Катерина Воротілєнко;
    у відкритому командному чемпіонаті України крос-кантрі срібло здобула Катерина Воротілєнко, бронзу - Олена Гуцан та Єлізавета Воротілєнко;
    у відкритому чемпіонаті України в естафетній парній гонці на другому місці - Катерина Воротілєнко та Дмитро Рубін, третє місце посіла Олена Гуцан.

Вітаємо кропивницьких велосипедистів з успішним виступом і бажаємо їм нових перемог на змаганнях найвищого рівня.