Кропивницький: Де на вихідних працюватимуть мобільні бригади вакцинації?

12 авг 2021 10:39 402 0 Медицина
Кропивницький: Де на вихідних працюватимуть мобільні бригади вакцинації?
 
Мобільні пункти вакцинації на вихідних працюватимуть на Великій Балці та Новомиколаївці, інформує міська рада.
 
Мобільні пункти вакцинації продовжують працювати у віддалених мікрорайонах Кропивницького. Цієї суботи, 14 серпня, виїзні пункти вакцинації працюватимуть на Великій Балці та Новомиколаївці з 9.00 до 12.00.
 
Керуюча справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлана Балакірєва зустрілася із головами квартальних комітетів цих мікрорайонів, щоб обговорити організаційні питання.
 
Подібні зустрічі не обходяться без роз'яснювальної роботи, бо ж і в самих керівників квартальних комітетів є чимало питань про вакцини, ревакцинацію, які побічні ефекти після щеплень — на всі питання відповідала начальник управління охорони здоров'я міської ради Оксана Макарук. 
 
Світлана Балакірєва відзначає, що ставлення серед квартальних до вакцинації змінюється, все більше прихильності викликає практика роботи таких виїзних пунктів.
 
- Ми нікого не переконуємо і не наполягаємо. Ми лише застерігаємо про небезпеки COVID-19. А вже кожен вирішує сам, бо ж здоров'я понад усе, - наголошує вона.
 
За попередніми даними квартальних, вакцинуватися мають намір більше двохсот жителів Новомиколаївки і до ста — Великої Балки.
 
Посадовці міської ради підкреслюють, якщо жителі віддалених мікрорайонів першу дозу вакцини від коронавірусної хвороби отримували у себе на місцях, то і на ревакцинацію теж варто йти до виїзних пунктів.
 
 
Графік роботи виїзних пунктів 14 серпня:
9.00-12.00 - Новомиколаївка (біля гімназії Олени Журливої і парку Крючкова)
9.00-12.00 - Велика Балка (перехрестя вулиць Єгорова і Чайковського, біля магазину "Візит")
 
Також цими вихідними продовжить роботу Центр масової вакцинації у приміщенні НВО N6 (вул. Велика Перспективна, 39/63). 
 
Графік роботи Центру масової вакцинації:
субота - неділя, 9.00 - 15.00.
 
У пунктах можна буде вакцинуватися препаратами CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech та  Moderna американського Національним інституту алергії та інфекційних захворювань.
 
Для отримання щеплення необхідно мати при собі паспорт.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий