Безробітні Кіровоградщини можуть навчитися кравецькій справі

12 авг 2021 12:15 315 0 Экономика
Безробітні Кіровоградщини можуть навчитися кравецькій справі
 
Одними з найзатребуваніших спеціалістів на сучасному ринку праці є фахівці кравецької справи. Нині, незважаючи на різноманіття моделей та виробників одягу, професія кравця актуальна як ніколи. Адже оригінальні, ексклюзивні речі, пошиті на замовлення, цінують завжди. Крім того, кравці можуть працювати на підприємствах швейної галузі, в ательє, салонах, у приватних підприємствах, а також як викладачі у професійних навчальних закладах як майстри виробничого навчання з професії.
 
Якщо Ви бажаєте опанувати зазначену професію, 20 серпня поточного року на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається професійне навчання. Термін навчання – 9,2 міс.
 
Умовами до направлення на навчання є:
 
  • повна/базова загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.
 
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.
 
 
Відділ організації профнавчання
Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий