У Рівному безробітних Кіровоградщини навчатимуть кондитерському мистецтву

11 авг 2021 13:27 159 0 Экономика
У Рівному безробітних Кіровоградщини навчатимуть кондитерському мистецтву
 
Для тих, хто хоче навчитись створювати кондитерські шедеври, у серпні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості професії «Кондитер». Термін навчання – 5,9 міс. Дата початку занять: 17 серпня.
 
Без витворів кондитерів не обходиться жоден святковий стіл. Торти, тістечка, випічка та здоба – це все робота кондитерів. У кожний виріб вони вкладають знання, досвід, а також любов. Завдяки нотці творчості у професії кондитер завжди має можливість відчути себе справжнім митцем.
 
Умови направлення на навчання:
  • повна/базова загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка;
  • особова медична книжка.
 
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.
 
 
Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий