Троє спортсменів з Кіровоградщини представлятимуть Україну на Паралімпійських іграх в Токіо

11 авг 2021 09:01 186 0 Спорт
Троє спортсменів з Кіровоградщини представлятимуть Україну на Паралімпійських іграх в Токіо
 
Марія Чорна зустрілася зі спортсменами, які представлятимуть Кіровоградщину на Паралімпійських іграх в Токіо, інформує у ФБ ОДА. 
 
Очільниця Кіровоградської облдержадміністрації Марія Чорна зустрілася з спортсменами Кіровоградшини, які представлятимуть України на ХVI літніх Паралімпійських іграх 2020, які пройдуть у м. Токіо (Японія) з 24 серпня по 5 вересня. 
 
Ліцензію на участь в паралімпіаді отримали три спортсмени області – легкоатлетки Вікторія Шпачинська та Анастасія Мисник – вони змагатимуться серед спортсменів з вадами  фізичного розвитку у виді штовхання ядра (тренуються під керівництвом ЗТУ О.М. Соколовського). Також у змаганнях візьме участь плавчиня Ольга Свідерська – вона буде боротися за перемогу серед спортсменів з ураженням опорно – рухового апарату у видах 50 м вільний стиль, 50 м на спині, 50 м брас (тренується під керівництвом ЗТУ О.А. Кузніцової). До зустрічі долучився також начальник регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», заслужений тренер України Олег Соколовський. 
 
Під час зустрічі Марія Чорна побажала спортсменам перемоги та вручила прапори України. 
 
- Кожна перемога і участь символізується підняттям нашого державного прапора. Сьогодні я дарую їх вам і хочу, щоб ви з гордістю його підняли на Паралімпійських іграх, в знак того, що ми українці. Ми обов’язково за вас вболіватимемо, бажаємо, щоб ви здобули перемогу. І який би результат не був, ви маєте знати, що вас чекають на батьківщині, тому що ви вже переможці. Ви представляєте Україну в Токіо, ви представляєте Кіровоградщину. Ви найкращі! - звернулася до спортсменів Марія Чорна. 
 
За інформацією Національного Паралімпійського комітету України, на Паралімпійських іграх планується представити 255 осіб.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий