Працівник поліції відповідатиме у суді за шахрайство

2 авг 2021 17:08 300 0 Общество
Працівник поліції відповідатиме у суді за шахрайство
 
Кіровоградська обласна прокуратура затвердила та скеровала до суду обвинувальний акт стосовно інспектора Новоукраїнського відділу поліції в Кіровоградській області за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), (ч. 3 ст. 190 КК України).
 
За даними досудового розслідування, працівник поліції при спілкуванні з місцевою мешканкою в одній із соціальних мереж, видаючи себе за іншу особу, в силу тривалого дружнього спілкування увійшов у довіру до останньої.
 
Маючи умисел на заволодіння грошовими коштами жінки, вигадав історію щодо виниклих проблем під час несення ним служби в зоні проведення антитерористичної операції на сході України та вмовив її перерахувати на його картковий рахунок 38 000 гривень для владнання проблем, запевнивши у тому, що поверне кошти.  Тоді як отриманими грошовими коштами працівник поліції розпорядився на власний розсуд, не маючи наміру на їх повернення, а спілкування з постраждалою припинив.
 
Досудове розслідування здійснювали слідчі теруправління ДБР Миколаєва, оперативний супровід - ДВБ у Кіровоградській області.
Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий