На Новомиргородщині поліція знищила коноплі вартістю 10 мільйонів

29 июля 2021 15:35 1487 0 Происшествия
На Новомиргородщині поліція знищила коноплі вартістю 10 мільйонів
 
На Кіровоградщині правоохоронці виявили та знищили понад 12 тисяч рослин конопель.
 
Під час проведення профілактичного відпрацювання у рамках операції "Мак" працівниками сектору поліцейської діяльності № 1 (м. Новомиргород) спільно з представниками Нацгвардії України в одному з сіл на полі серед насаджень соняшника було виявлено нарковмісні рослини.
 
У подальшому правоохоронці вжили заходів щодо вилучення та знищення кущів конопель шляхом спалювання. Загальна кількість рослин становила понад 12 тисяч, їх зразки направлено на дослідження.
 
 
Вартість вилученої з незаконного обігу наркосировини складає близько 10 мільйонів гривень.
 
Розслідування проводиться у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.
 
Нагадуємо, на території області триває комплекс оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку і конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження.
 
Поліцейські звертаються до жителів області з проханням повідомляти про факти таких правопорушень за номером «102».
 
 
Також інформацію про осіб, причетних до скоєння наркозлочинів, можна повідомити на телефон гарячої лінії управління боротьби з наркозлочинністю в Кіровоградській області: 050-248-85-81.
 
Сектор поліцейської діяльності
№ 1 (м. Новомиргород)
Новоукраїнського районного відділу
поліції Кіровоградської області
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий