Марія Чорна без попередження перевірила центри вакцинації на Кіровоградщині

23 июля 2021 09:35 726 0 Медицина
Марія Чорна без попередження перевірила центри вакцинації на Кіровоградщині
 
Голова Кіровоградської облдержадміністрації Марія Чорна розпочала перевірки роботи центрів масової вакцинації населення в області, інформує у ФБ ОДА. 
 
У рамках п’ятого етапу вакцинації на Кіровоградщині кількість пунктів щеплення має зрости в 4 рази - 121 локація має безперебійно забезпечувати імунізацією кожного охочого жителя. 
 
Під час позапланової поїздки до центрів масової вакцинації очільниця ОДА закцентувала увагу на проблемних точках за цим напрямком. 
 
- Дійсно, одразу всі центри не запрацювали. Станом на вчора їх 77, сьогодні дещо більше. Але і ті, які відкрились, не всі працюють так, як треба. Сьогодні особисто без попередження об'їхала сім населених пунктів Добровеличківського та Новоукраїнського районів. Перевірила, як громади організували роботу на місцях. В деяких громадах після стихії немає світла, а ось у Добровеличківці побачили чергу з охочих. Тут місцева влада змогла людям пояснити, що вакцинуватися треба, - зауважила Марія Чорна. 
 
Голова ОДА також додала, що обласна адміністрація повністю забезпечила всі громади вакцинами та інформаційними матеріалами. Позапланові перевірки та моніторинг ситуації щодо роботи центрів масової вакцинації населення наразі на контролі очільниці облдержадміністрації.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий