Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчитися на педикюрника

21 июля 2021 18:02 383 0 Экономика
Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчитися на педикюрника
 
Хочеш стати педикюрником? Твоє натхнення, помножене на досвід професіоналів – і мрія здійсниться!
 
Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості допомагають безробітним зайняти своє місце на ринку праці. Так, безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості, мають можливість здобути в Харківському професійно-технічної освіти державної служби зайнятості професію «Педикюрник».
 
Бути спеціалістом з нігтьового дизайну – цікаво і прибутково. Тому той, хто вирішить присвятити себе творчій професії майстра педикюру, має усі шанси як для професійного розвитку, так і для забезпечення себе сталими заробітками.
 
Навчання розпочинається: 27 липня. Термін навчання – 3,5 місяці. 
 
Умови направлення на навчання: 
 
  • повна або базова загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка;
  • особова медична книжка.
 
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.
 
Відділ організації профнавчання 
Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий