Кропивницький: Як поліцейські кінологи разом з працівниками колонії тренували собак (ФОТО)

18 июля 2021 10:12 215 0 Общество
Кропивницький: Як поліцейські кінологи разом з працівниками колонії тренували собак (ФОТО)
Поліцейські-кінологи обмінялися досвідом роботи з колегами з інших відомств, інформує Національна поліція Кіровоградської області.
 
Міжвідомча конференція та спільні практичні заняття, спрямовані на поглиблення співпраці, відбулися на базі кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.
 
 
Участь у заходах взяли начальник підрозділу Артем Матвєєв та працівники КЦ, представники ізоляторів тимчасового тримання, Кропивницької та Петрівської виправних колоній разом зі своїми вихованцями.
 
Перед початком навчань керівництвом кінологічного центру було проведено інструктаж щодо заходів безпеки під час тренувань зі службовими собаками.
 
 
Після чого відбулося спільне практичне заняття, на якому відпрацьовано навички із загального курсу дресирування, подолання смуги перешкод, слідової роботи, затримання умовного правопорушника, пошуку імітаторів запаху наркотичних та вибухових речовин.
 
Крім того, учасники мали змогу ознайомитися з обладнанням та роботою оновленого ветеринарного кабінету, який функціонує у кінологічному центрі поліції області.
 
 
Наприкінці заходу колеги підбили підсумки спільного заняття та домовилися про подальшу співпрацю.
 
Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області
 
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий