Кропивницький: Консул КНР відкрив фотовиставку «Прагнення до кращого життя»

18 июля 2021 09:40 186 0 Политика
Кропивницький: Консул КНР відкрив фотовиставку «Прагнення до кращого життя»
 
Генеральний Консул Китайської Народної Республіки Сун Ліцюнь відкрив фотовиставку в обласному музеї мистецтв, інформує у Фб Кіровоградська облрада.
 
16 липня у Музеї мистецтв Кіровоградської обласної ради презентували фотовиставку «Прагнення до кращого життя», організовану Генеральним Консульством Китайської Народної Республіки. З відкриттям виставки присутніх привітали голова обласної ради Сергій Шульга та Генеральний Консул Китайської Народної Республіки в Одесі Сун Ліцюнь.
 
З минулого року музей мистецтв проводить цикл просвітницьких заходів, одним з яких стала виставка, яка висвітлює історію, побут та культурні традиції Китаю. 
 
- Дякую, що Ви знайшли час для презентації цієї фотовиставки. Під час спілкування, ми з Вами обговорили, що це лише перший крок обміну культурними цінностями, і сподіваємось, що у подальшому ми зможемо представити Кіровоградщину у Китайській Народній Республіці, - звернувся до Генерального Консула Сергій Шульга.
 
Також голова обласної ради запросив Генерального Консула КНР на найбільшу агропромислову виставку в Україні «АгроЕкспо», яка традиційно проходить у Кропивницькому.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий