Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно стати в’язальницями

16 июля 2021 12:11 192 0 Экономика
Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно стати в’язальницями
 
 
Для тих, хто вміє та любить в’язати, а також хоче займатись цим професійно, Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує пройти навчання за професією «В’язальниця трикотажних виробів та полотна».
 
В’язальниця трикотажних виробів та полотна виконує вироби за допомогою в’язальної машини. Контролює її технічний стан і якість пряжі. Під час роботи регулює натягнення і щільність в’язкі. Відповідає за якість і комплектує вироби. В’язальниці високої кваліфікації можуть спільно з художником-модельєром розробляти зразки трикотажних переплетень, виготовляти моделі по ескізах.
 
Навчання розпочинається – 22 липня. Курc нaвчaння триватиме: 2,5 міс.
 
Умови направлення на навчання: 
 
  • повна/базова загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.
 
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.
 
Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou
 
Відділ організації профнавчання 
Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий