На Кіровоградщині триває реорганізація екстреної медичної допомоги

14 июля 2021 15:28 190 0 Медицина
На Кіровоградщині триває реорганізація екстреної медичної допомоги
 
Голова обласної ради Сергій Шульга провів виїзну нараду щодо виконання рішення облради про приєднання Автопідприємства санітарного транспорту до Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області, інформує у ФБ Кіровоградська облрада. 
 
 
Спільно з депутатом обласної ради Юрієм Дроздом, начальником Автопідприємства санітарного транспорту Анатолієм Московцем та гендиректором Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в області Олександром Ярошенком Сергій Шульга оглянув спецтранспорт, диспетчерські, адмінприміщення, гаражні бокси підприємств, кімнати чергування та відпочинку екстрених бригад.
 
- Першочергова умова під час проведення реорганізації – збереження робочих місць для усіх працівників. Загалом вона необхідна для оптимізації роботи двох підприємств, покращення рівня надання екстреної медичної допомоги населенню області та ефективного використання комунального майна, - пояснив голова обласної ради.
 
Сергій Шульга також порушив питання прискорення процесу передачі автомобілів швидких допомог громадам. Як зазначив Олександр Ярошенко, на сьогодні проводиться підготовка необхідної документації.
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий