Відбувся Всеукраїнський турнір з боксу пам'яті заслуженого тренера України Віктора Звєрєва

5 июля 2021 13:06 251 0 Культура
Відбувся Всеукраїнський турнір з боксу пам'яті заслуженого тренера України Віктора Звєрєва
У турнірі взяли участь 85 учасників з 19-ти областей України. Збірна Кіровоградщини здобула: два «золота», «срібло», дві «бронзи». 
Спеціальні призи були надані президентом федерації боксу міста Кривий Ріг Владиславом Біндером. Золоті боксерські рукавички отримали: кращий боксер турніру Андрій Шуцький із Кропивницького; Павло Іллюша з Чернігова – за волю до перемоги; Ігор Грищенко з Кропивницького та Богдан Доценко з Кременчука – за кращий поєдинок. 
На фіналі турніру був присутній олімпійський чемпіон Олександр Усик. Він вручив сувенірну боксерську рукавичку голові обласної ради Сергію Шульзі – за сприяння розвитку фізичної культури та спорту в регіоні. 
«Від імені обласної федерації боксу висловлюю подяку Сергію Тарасову, який підтримує турнір з дня його започаткування. Костянтину Чередніку, який системно підтримує бокс. А також віце-президентам обласної федерації боксу: Дмитру Терзову, Олександру Шамардіну, Павлу Бєгалову» - заявив президент федерації боксу Кіровоградщини, заступник голови обласної ради Вадим Волканов.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий