Кропивницький скелелаз виборов "срібло" на першому етапі Кубку Європи

• 25 черв. 2021 16:36
  • 533
    • Новина Кропивницький скелелаз виборов «срібло» на першому етапі Кубку Європи Ранкове місто. Кропивницький

У середу, 23 червня, в австрійському Інсбруці, найбільшому гірськолижному центрі Альп, завершився перший етап Кубку Європи зі скелелазіння серед дорослих. Про це у ФБ повідомляє міська рада.

Змагання пройшли за програмою «швидкість» на трасі висотою 15 метрів із від’ємним нахилом 5 градусів.

Серед 37 найсильніших скелелазів із 9 європейських країн була представлена й збірна команда України.
    Вихованець Кропивницької КДЮСШ №1 та ФСТ «Динамо» Ярослав Ткач завоював на престижному турнірі срібну медаль. Разом зі своїм наставником Миколою Побережцем він вписав чергову сторінку в історію досягнень кропивницьких спортсменів.