Держслужбовця Кіровоградської ОДА оштрафували за неподання декларації

18 июня 2021 11:23 257 0 Общество
Держслужбовця Кіровоградської ОДА оштрафували за неподання декларації
 
За несвоєчасне подання е-декларації державного службовця одного з управлінь Кіровоградської ОДА притягнули до адмінвідповідальності, інформує пресслужба обласної прокуратури.
 
   Головного спеціаліста одного з управлінь Кіровоградської обласної державної адміністрації, який є державним службовцем категорії «В», визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 
Вказаний суб’єкт декларування, в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період не охоплений раніше поданими деклараціями («декларація перед звільненням»).
  
 На державного службовця рішенням суду накладено штраф у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.
     Рішення суду набрало законної сили.
 
          ДОВІДКОВО:
 
    Відповідно до частини другої статті 45 вищезазначеного Закон, абзацу 1 підпункту 2 пункту 5 розділу II «Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» суб’єкти декларування, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення діяльності, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий