На Кіровоградщині відкрито 34 вакансії для продавців

10 июня 2021 16:27 307 0 Экономика
На Кіровоградщині відкрито 34 вакансії для продавців
 
Безробітних Кіровоградщини запрошують пройти навчання за професією продавця непродовольчих товарів.
 
За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у продавцях непродовольчих товарів. Крім того, роботодавці області потребують 34 працівника за професіями: «Продавець непродовольчих товарів», «Продавець продовольчих товарів», «Продавець-консультант».
 
Якщо Ви хочете працювати за даною професією, але у Вас немає відповідного фаху – служба зайнятості готова Вам допомогти.
 
У червні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити охочих отримати професію «Продавець непродовольчих товарів» на базі одразу трьох центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
 
16 червня на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається навчання безробітних громадян професії «Продавець непродовольчих товарів». Термін навчання – 5,5 міс.
 
22 червня стартує навчання на базі Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Фактична адреса навчального закладу – м. Краматорськ. Тривалість навчання – 6 місяців.
 
24 червня розпочинається навчання на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання – 6 міс.
 
Умовами до направлення на навчання є:
  • повна або базова загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка;
  • особова медична книжка.
 
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено. За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.
 
Відділ організації профнавчання
Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий