Семеро кропивницьких скелелазів потрапили до десятки кращих на чемпіонаті України

10 июня 2021 12:08 80 0 Спорт
Семеро кропивницьких скелелазів потрапили до десятки кращих на чемпіонаті України
 
Упродовж чотирьох днів, із 4 по 7 червня, у Кременчузі тривали змагання чемпіонату України зі скелелазіння серед учнів за програмами на швидкість, складність і у багатоборстві., інформує у ФБ міська рада.
 
Престижні змагання зібрали 129 найсильніших скелелазів із семи регіонів України. Збірну Кіровоградщини представляли дванадцять юних спортсменів – вихованців спортивної школи № 1, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, та ФСТ Динамо.
 
Звання чемпіона у лазінні на швидкість в групі юнаків  2007-2006 років народження виборов Олександр Довгань.
 
Призерами чемпіонату України зі скелелазіння серед учнів стали:
в групі 2006-2007 років народження - Ул’яна Русінська (ІІ місце в швидкості);
в групі 2008-2009 років народження - Микита Бабенко (ІІІ місце в швидкості, ІІ місце – складність та ІІІ місце – багатоборство);
в групі 2010-2011 років народження - Вікторія Мартинюк (ІІІ місце в швидкості, ІІ місце – складність та ІІ місце – багатоборство) та Євгенія Рижко (ІІ місце в швидкості та ІІІ місце – багатоборство).  
  
До десятки сильніших спортсменів України потрапили: Вероніка Зайцева, Максим Луценко, Катерина Рябоштан, Анастасія Олійник, Софія Ткаченко, Руслан Ткаченко, Вероніка Теренич.
У командному заліку серед регіонів на швидкість збірна команда Кіровоградської області стала срібним призером.
 
Переможці та призери турніру нагороджені медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України.   
Тренують кропивницьких скелелазів Микола Побережець, Валентина Русінова та Юрій Побережець.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий