У місті створюють бригаду, яка допомагатиме постраждалим від насильства

9 июня 2021 09:31 74 0 Общество
У місті створюють бригаду, яка допомагатиме постраждалим від насильства
 
 
У Кропивницькому запрацює мобільна бригада допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства, інформує міська рада у ФБ.
 
Незабаром у Кропивницькому розпочне роботу мобільна бригада допомоги людям, що постраждали від домашнього насильства чи насильства за ознакою статі. Рішення про її створення затвердили учора, 8 червня, під час засідання виконавчого комітету міської ради. 
 
Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам. Зокрема, будуть надаватися необхідні консультації людям, члени бригади виконуватимуть кризове та екстрене втручання, забезпечуватимуть соціальну профілактику, відповідно до потреб, пояснила директорка департаменту соціальної політики міської ради Юлія Вовк. Фахові консультації можна буде отримати оперативно телефоном чи з виїздом на місце, куди вкаже постраждала особа. 
 
- Ця бригада буде створена на базі притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства чи насильства за ознакою статі, - пояснила Юлія Вовк. – Основними завданнями мобільної бригади є надання не пізніше, ніж протягом доби соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, які її потребують,  інформування постраждалих осіб щодо послуг, які вони можуть отримати для подолання наслідків насильства. 
 
Члени бригади проводитимуть також психологічну діагностику постраждалої людини, оцінюватимуть ризики продовження чи повторного вчинення щодо неї насильства, в разі необхідності доправлятимуть постраждалу людину до притулку.
 
Надання послуг постраждалій особі здійснюватиметься безоплатно, але така підтримка може тривати не більше ніж три місяці.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий