• 7 черв. 2021 12:51
  • 799
    • Новина Дільничний із Кіровоградщини виборов «бронзу» на Чемпіонаті Національної поліції з самбо Ранкове місто. Кропивницький

Участь у змаганнях, що проходили 3-4 червня у Полтаві, взяли близько 200 поліцейських у складі 28-ми команд із різних регіонів держави.

Більшість спортсменів є діючими майстрами спорту з боротьби самбо, також до участі у Чемпіонаті долучилися декілька діючих чемпіонів Європи та світу.

Правоохоронці змагалися за звання найкращого у семи вагових категоріях від 58-ми до понад 98-ми кілограмів.

Найбільш вдало зі збірної команди поліції Кіровоградської області виступив дільничний офіцер сектору поліцейської діяльності № 1 (м. Новомиргород) капітан поліції Анатолій Бондаренко.

Офіцер виборов бронзову медаль, посівши третє місце у ваговій категорії 98 кг.

Команда ГУНП в області висловлює вдячність керівництву відомства та спортивного клубу поліції "Олімп" за підтримку у підготовці та можливість взяти участь у змаганнях.