Японський бізнес вивчає український ринок «зеленої» та водневої енергетики

7 июня 2021 16:32 104 0 Политика
Японський бізнес вивчає український ринок «зеленої» та водневої енергетики
 
Т. в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура провів зустріч із Головою представництва «Марубені Корпорейшн» в Україні Ашитані Ясухіро, з яким обговорив можливості українсько-японського партнерства, інформує Урядовий портал.
 
Костянтин Гура повідомив, що Україна, як і весь прогресивний світ, тримає курс на декарбонізацію економіки. Тому розвиток сфери енергоефективності та «зеленої» енергетики залишається пріоритетним. І для цього достатньо ресурсів і можливостей.
 
Особливу увагу сторони звернули на перспективність таких напрямів, як біоенергетика та воднева енергетика.
 
- Середньорічне виробництво «зеленого» водню в Україні може скласти не менше 5,5 млрд нм3 до 2030 року. Разом із цим, наша країна має й іншу перевагу – одну з найбільших газотранспортних систем в Європі. Такий потенціал виробництва та використання водню в Україні також підтверджено результатами дослідження, проведеного спільно з UNЕCE, - пояснив Констянтин Гура.
 
За результатами зустрічі японська сторона планує детально ознайомитися із українським законодавством, дослідженням UNECE щодо виробництва і використання водню та потенційними «зеленими» проектами на карті «UAMAP».  
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий