На Кіровоградщині тривають профілактичні заходи під умовною назвою «Мак»

3 июня 2021 10:00 370 0 Общество
На Кіровоградщині тривають профілактичні заходи під умовною назвою «Мак»
 
Поліцейські проводять на території області оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак».
 
У червні розпочався практичний етап відпрацювання, спрямованого на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку і конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження.
 
Правоохоронці нагадують, що згідно з чинним законодавством України, за незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність – від накладення штрафу і до позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
 
За невжиття землекористувачами або землевласниками на закріплених за ними земельних ділянках заходів щодо знищення дикорослих конопель чи снотворного маку особам загрожує адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу: на громадян – від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб – від тридцяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Поліцейські звертаються до жителів області з проханням – інформацію про факти вчинення таких правопорушень повідомляйте за номером «102».
 
Також інформацію про осіб, причетних до скоєння наркозлочинів, можна повідомити на телефон гарячої лінії управління боротьби з наркозлочинністю в Кіровоградській області: 050-248-85-81, або скориставшись чат-ботом із протидії наркозлочинності за посиланням - http://t.me/AntiDrugKrop_Bot.
 
Управління боротьби з наркозлочинністю
в Кіровоградській області
Департаменту боротьби з наркозлочинністю
Національної поліції України
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий