З 1 червня Україна відновлює залізничне сполучення з Австрією та Угорщиною

1 июня 2021 14:15 145 0 Политика
З 1 червня Україна відновлює залізничне сполучення з Австрією та Угорщиною
 
У зв’язку із стабілізацією ситуації з коронавірусом Укрзалізниця відновлює міжнародне сполучення з країнами Євросоюзу. Про це інформує Урядовий портал.
 
З 1 червня відновлюється курсування рейсу Київ – Відень, який прямує через Будапешт. Потяг відправлятиметься щоденно з Центрального київського вокзалу.
 
Також у перший день літа відновлюється рейс на маршруті Чоп – Захонь.
 
Квитки можна придбати лише у міжнародних касах вокзалів.
 
Також нагадуємо про обмеження, які діють наразі при в’їзді до Австрії та Угорщини.
 
Для в’їзду до Австрії слід мати підтвердження про негативний результат тесту COVID-19 (за 72 години) або підтвердження про вакцинацію. Ще варіант – підтвердження про одужання після захворювання на COVID-19.
 
Також слід зареєструвати подорож онлайн у системі Pre-Travel-Clearance, не пізніше ніж за 72 години до в’їзду. Формуляр доступний на oesterreich.gv.at, а також на https://entry.ptc.gv.at/.
 
Після прибуття до Австрії потрібно зробити контрольний тест, а звільнення з самоізоляції дозволяється не раніше 5 дня.
 
В’їзд в Угорщину для громадян України можливий лише після отримання дозволу угорської поліції. Усі українці обов’язково відбувають 10-денний карантин. З 1 травня 2021 від ізоляції звільняються українці, які мають «паспорт вакцинації» та дозвіл на проживання в Угорщині.
 
Більш детальну інформацію, зокрема перелік категорій громадян, яким дозволений в’їзд, шукайте на сайті Міністерства закордонних справ України.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий