• 31 трав. 2021 12:02
  • 681
    • Новина Кропивницький стрілець Роман Копійка завоював срібну медаль на чемпіонаті Європи Ранкове місто. Кропивницький

Кропивницький спортсмен вдало виступив на чемпіонаті Європи з кульової стрільби. Про це у ФБ пише Кропивницька міська рада.

Упродовж восьми днів, із 21 по 28 травня, у Хорватії проходив чемпіонат Європи зі стрільби кульової. Ці престижні змагання зібрали майже 600 учасників із 52 країн світу.
    Місто Кропивницький у складі національної збірної команди України гідно представив Роман Копійка.

У командному заліку зі стрільби з пневматичного пістолета у вправі ПП-3 Роман Копійка завоював срібну медаль. Кропивницький спортсмен потрапив також до десятки лідерів у вправі ППмікст та виборов шістнадцяте місце у вправі МП-6.