Марія Чорна очолює Кіровоградську облдержадміністрацію

29 мая 2021 09:10 1281 0 Политика
Марія Чорна очолює Кіровоградську облдержадміністрацію
 
 
Володимир Зеленський призначив Марію Чорну головою Кіровоградської облдержадміністрації, інформує у ФБ Кіровоградська ОДА.
 
Президент України Володимир Зеленський призначив Марію Чорну головою Кіровоградської обласної державної адміністрації. Відповідний указ № 214/2021 Глава держави підписав 27 травня.
 
Володимир Зеленський зустрівся з новопризначеною головою ОДА в Офісі Президента та вручив їй службове посвідчення учора, 28 травня.
 
Президент України побажав Марії Чорній успіху на новій посаді та висловив переконання, що досвід роботи в облдержадміністрації і знання особливостей регіону допоможуть їй реалізувати багатий потенціал Кіровоградщини.
 
Марія Чорна під час засідання Кабінету Міністрів зазначила, що в складі команди президента працюватиме над програмою "Велике будівництво", займатиметься проблемами охорони здоров’я та сільської медицини, навчатиме територіальні громади працювати в умовах децентралізації.
 
- Область має всі передумови, щоб стати лідируючою в Україні. Я обіцяю, що докладатиму максимум зусиль, щоб усі проблемні питання ми вирішили оперативно й позитивно, - сказала Марія Чорна.
 
Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністpів 26 травня пoгoдив пpизначення Маpії Чopнoї на пoсаду гoлoви Кіpoвoгpадськoї oбласнoї деpжавнoї адміністpації.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий