Безробітні Кіровоградщині можуть освоїти мистецтво електрогазозварювання

17 мая 2021 13:34 270 0 Экономика
Безробітні Кіровоградщині можуть освоїти мистецтво електрогазозварювання
 
Електрогазозварник – професія відповідальна, майже віртуозна, від якості роботи якого залежить багато що – довговічність і стійкість будівельних конструкцій, робота і термін служби різної техніки. Електрогазозварник збирає заготовки (вузли) конструкцій, здійснює їхнє транспортування в межах робочого місця, налагоджує зварювальне устаткування, встановлює необхідний режим зварки, здійснює зоровий контроль швів. Запобігає виникненню напруги та деформацій у виробі.
 
Професія «Електрогазозварник» має високу затребуваність на ринку праці, як в державному секторі економіки, так і в приватному. 
 
Професію електрозварника можна здобути за сприяння служби зайнятості на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання починається 18 травня поточного року. Курс навчання триватиме 7 місяців.
 
Умовами до направлення на навчання є:
  • повна/базова загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка з допуском до професії.
 
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені. За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.
 
Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.
 
Відділ організації профнавчання 
Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий