На Кіровоградщині присяжну притягнули до адмінвідповідальності за неподання декларації

28 апр 2021 11:50 133 0 Общество
На Кіровоградщині присяжну притягнули до адмінвідповідальності за неподання декларації
 
За несвоєчасне подання е-декларації присяжну притягнули до адміністративної відповідальності.
 
Присяжну одного з районних судів Кіровоградської області визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 
Вказаний суб’єкт декларування, в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно подала щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік.
На присяжну рішенням суду накладено штрафи у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.
Рішення суду набрало законної сили.
 
ДОВІДКОВО:
 
Відповідно до частини першої статті 45 вищезазначеного Закону суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається НАЗК.
Відповідно до підпункту «г» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктами, на яких поширюється дія цього, є присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді).
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий