80% українців хочуть запобігти коронавірусу шляхом вакцинації

23 апр 2021 09:25 152 0 Медицина
80% українців хочуть запобігти коронавірусу шляхом вакцинації
 
83% населення України хочуть вакцинуватися від коронавірусу, аби запобігти цій хворобі та ускладненням від неї. Результати опитування серед українців презентував Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ)., інформує Кіровоградська ОДА у ФБ.
 
- Згідно з результатами опитування, бажання вакцинуватися, щоб запобігти хворобам та ускладненням, висловили 86% українців віком 60+. Ще 66% респондентів бажають імунізуватися, щоб не інфікувати інших. 33% населення на питання, чому бажають вакцинуватися від COVID-19, пояснили, що хочуть мати можливість подорожувати, не здаючи тесту, - уточнюють в ЮНІСЕФ. 
 
В організації констатують високий рівень довіри українців до щеплень загалом.
 
- Упродовж багатьох років ЮНІСЕФ в Україні працює з поведінковими змінами в питанні вакцинації дітей і дорослих, тож, звісно, ми раді бачити високий рівень довіри до щеплень загалом. Минулий рік став суворим нагадуванням про роль вакцин у збереженні всього світу. Сьогодні вакцинація — наша найбільша надія на подолання пандемії і відновлення звичного способу життя, – зауважила голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер. 
 
Опитування проводила дослідницька агенція Info Sapiens за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 
Дослідження відбувалося у березні методом телефонних інтерв’ю (дзвінки на мобільні телефони тривалістю до 15 хв.).
 
Всього опитали 2 027 осіб, віком 18+ в усіх регіонах України, за винятком АР Крим і непідконтрольних урядові територій Донецької та Луганської областей.
 
 
Вибірка репрезентативна дорослому населенню України та відповідає даним Державної служби статистики станом на 1.01.2020 за статтю, віком, розміром населеного пункту та макрорегіоном.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий