У Кропивницькому готуються впровадити нову ефективну схему теплопостачання

14 апр 2021 17:08 387 0 Общество
У Кропивницькому готуються впровадити нову ефективну схему теплопостачання
 
Опалювальний сезон завершився: у Кропивницькому стартувала підготовка до зими 2021-2022 років, інформує сайт міської ради.
 
У Кропивницькому відучора фактично завершився опалювальний сезон 2020 – 2021 років. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Вергун під час брифінгу учора, 13 квітня. Проте поки що вимкнули не всі котельні:  із 23-х ще 6 залишаються працювати, щоб тримати в теплі заклади охорони здоров’я і дошкільної освіти.
 
- Розроблена така схема, щоб деякі котельні ще працювали і подавали тепло в лікарні та садочки, там топитимуть ще тиждень точно. Але все залежить від погодних умов, - зазначив Олександр Вергун.
 
Разом з тим місто відразу розпочало підготовку до наступного опалювального сезону. Система теплозабезпечення міста, енергоефективність залишаються пріоритетами у порядку вирішення нагальних питань життєдіяльності громади, а тому в Кропивницькому готуються впровадити нову ефективну схему теплопостачання.
 
- Ми активно працюємо над впровадженням цього проєкту. Вже зроблена якісна підготовча робота, і нині наші партнери з USAID розробляють сучасну стратегію системи тепло забезпечення Кропивницького, - повідомив Олександр Вергун. -  Цей проєкт амбітний і дуже необхідний обласному центру. Я переконаний, ми втілимо його у життя.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий