Кіровоградщина: На відновлення трипільського храму витратять мільйон гривень

14 апр 2021 12:29 211 0 Культура
Кіровоградщина: На відновлення трипільського храму витратять мільйон гривень
 
Ми виграли майже мільйон на відновлення трипільського храму у Небелівці, інформує Кіровоградська ОДА.
 
Майже мільйон гривень від Українського культурного фонду отримає Кіровоградщина на реалізацію проєкту з відновлення трипільського храму поблизу села Небелівка Новоархангельського району. Про це повідомив очільник області Андрій Назаренко сьогодні, 14 квітня.
 
- Ідея полягає в тому, щоб відтворити храм трипільців, його інтер’єри, плюс за допомогою сучасних технологій облаштувати інсталяції, які б відповідали тому часу, на базі Новоархангельського музею, – пояснив Андрій Назаренко.
 
Голова облдержадміністрації зазначив, Небелівський храм доби Трипілля Кіровоградщина презентує як один із туристичних магнітів.
 
- Сучасний виставковий майданчик дозволить презентувати нашу пам’ятку археології, яка, до речі, древніша за відомі світові, наприклад, піраміди в Єгипті. Історико-культурна спадщина стане складовою креативної економіки розвитку регіону, – додав Андрій Назаренко.
 
Також нова експозиція представить географічні координати транскордонних культурних маршрутів між Україною, Румунією, Сербією, Молдовою.
 
Об’єкт у Небелівці розглядається як частина колового туристичного маршруту радіусом 60 км.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий