Безробітні Кіровоградщини можуть отримати професію взуттьовика

13 апр 2021 18:10 143 0 Экономика
Безробітні Кіровоградщини можуть отримати професію взуттьовика
 
Взуттьовик – це фахівець, предметом професійної діяльності якого є пошив та ремонт взуття. Сьогодні, коли взуттєва індустрія пропонує безліч моделей на будь-який смак та сезон, взуттьовик може професійно реалізуватися по кількох напрямах – займатися ремонтом, декоруванням взуття, працювати на взуттєвій фабриці або присвятити себе індивідуальному пошиттю. Професія взуттьовика завжди актуальна на ринку праці.
 
Саме тому для охочих отримати професію «Взуттьовик з ремонту взуття», за сприяння обласного центру зайнятості з 16 квітня поточного року на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається професійне навчання групи безробітних за зазначеною професією. Термін навчання – 3,4 місяці.
 
Умови направлення на навчання:
 
• повна або базова загальна середня освіта;
• повноліття (не менше 18 років);
• медична довідка з допуском до професії.
 
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.
 
 
Відділ організації профнавчання 
Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий