Команда гімнасток педуніверситету посіла І місце серед педагогічних вишів України

13 апр 2021 16:07 257 0 Спорт
Команда гімнасток педуніверситету посіла І місце серед педагогічних вишів України
 
Кропивницькі гімнастки успішно виступили у фіналі ХVІ літньої Універсіади України, інформує міська рада у ФБ.
 
Упродовж трьох днів, із 7 по 9 квітня, у Кропивницькому на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка проходили фінальні змагання ХVІ літньої Універсіади України серед закладів вищої освіти з художньої гімнастики.
 
У змаганнях взяли участь збірні команди Національного університету фізичної культури і спорту України, Харківської державної академії фізичної культури, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Шевченка, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту, Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка та Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.
 
 
Учасників турніру привітав заступник міського голови Кропивницького Сергій Колодяжний.
 
За результатами змагань команда ЦДПУ імені  Винниченка у складі Нестеренко Анни, Гладких Анастасії, Журби Аліни, Чалої Вікторії, Почиваліної Анастасії та Волошиної Анастасії посіла І місце серед педагогічних вишів України та ІІ загальнокомандне місце серед ЗВО, набравши 939,5 залікових очок.
 
Запорукою успіху стала наполеглива робота студенток та їхніх наставників-тренерів Кропивницької КДЮСШ № 3 Ольги Шевченко та Анастасії Мельнік. Так, команда кропивницьких студенток у змаганнях групових вправ стала чемпіонками, виборола другі місця в командному багатоборстві та фінальних змаганнях з 5 м’ячами, стала бронзовим призером у фінальних змаганнях з трьома обручами та двома парами булав.
 
Вдалий виступ дівчат дозволив Вікторії Чалій посісти ІІІ місце  у багатоборстві та фінальних змаганнях з м’ячем та стрічкою і зайняти другу сходинку п’єдесталу  у вправі з обручем. В активі їЇї одноклубниці Аліни Журби  ІІІ  місце у фінальних змаганнях з обручем та булавами.
 
Вітаємо кропивницьких гімнасток та бажаємо їм нових успіхів на турнірах найвищого рангу!
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий