У кропивницьких школах перевірятимуть рівень радіації

7 апр 2021 11:15 181 0 Общество
У кропивницьких школах перевірятимуть рівень радіації
 
У закладах освіти Кропивницького впродовж трьох місяців здійснюватиметься моніторинг рівня радону, інформує міська рада.
 
У Кропивницькому, на базі НВО № 16 відбулася презентація експериментального проєкту впровадження вимірювального комплексу радонового забруднення у приміщеннях закладів освіти міста.
 
- Таке інноваційне рішення дозволить здійснювати точне вимірювання рівня радону, формувати базу даних цих вимірювань та відображувати їх на онлайновій мапі, - відзначила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко. - У близько тридцяти закладах освіти упродовж трьох місяців вимірюватиметься рівень радону-222 за допомогою спеціально розроблених пристроїв. Інформацію, що автоматично накопичать апарати, про рівні радонового забруднення використають для прийняття управлінських рішень міською радою під час розробки обласної комплексної програми з антирадонових заходів.
 
Управління освіти підписало договір з ТОВ "Інформаційно-комунікаційні технології" з Кривого Рогу на передачу у тимчасове користування пристроїв спостереження за концентрацією радону для проведення тестових безперервних замірів на об'єктах закладів освіти обласного центру.
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий