Кіровоградщина: Дві медалі вибороли кропивницькі легкоатлети на обласному кросі

• 453
    • Новина Кіровоградщина: Дві медалі вибороли кропивницькі легкоатлети на обласному кросі Ранкове місто. Кропивницький

«Срібло» і «бронза» в активі юних спортсменів Кропивницького на обласному легкоатлетичному кросі, інформує Кропивницька міська рада.

У селі Бірки Олександрівського району пройшов легкоатлетичний крос за програмою обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Турнір, організований за підтримки обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, зібрав 12 команд з територіальних громад області. За результатами змагань І місце посіли юні легкоатлети Олександрівки, ІІ місце – за Малою Вискою, ІІІ місце – у команди  Новомиргорода. Спортсмени Кропивницького зайняли IV місце.

В індивідуальних видах програми вихованці Кропивницької Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 мають дві нагороди: "срібло" та "бронзу". Валерія Сластьонова посіла ІІ місце, а Дар’я Богомільчук - ІІІ місце у забігу на 1000 метрів.