В Україну з Америки привезуть 10 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу

7 апр 2021 09:33 149 0 Медицина
В Україну з Америки привезуть 10 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу
 
Україна уклала договір з американською корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу, інформує Кіровоградська ОДА у ФБ.
 
Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19, про що у лютому домовлялися Президент України Володимир Зеленський та головний виконавчий директор Pfizer Альберт Бурла. Про це повідомили в Офісі Президента України. 
 
- Сьогодні дуже важливий день для України і для українців – ми сьогодні нарешті підписали важливий контракт з компанією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини Pfizer. Це дійсно складно було зробити, але завдяки розмові з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурлою – в мене з ним була розмова 8 лютого – він пообіцяв, що зробить усе можливе й неможливе. І зробив це, – сказав Володимир Зеленський.
 
Безпосередньо переговорним процесом щодо постачання препарату в Україну за дорученням Глави держави займався керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.
 
 
- Висловлюємо подяку доктору Альберту Бурлі та його колегам за підтримку українського народу в цей важкий час, – зазначив керівник Офісу Президента.
 
Він додав, що співпраця з американськими фармацевтичними компаніями буде продовжуватися й розширюватися.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий