Школи Кропивницького відкриють 55 класів профільної освіти

6 апр 2021 12:42 233 0 Общество
Школи Кропивницького відкриють 55 класів профільної освіти
 
У вересні відкриють свої двері для старшокласників шкіл Кропивницького 55 класів профільної освіти, інформує міська рада у ФБ.
 
Управління освіти Кропивницької міської ради вже розпочало підготовку до нового 2021 – 2022 навчального року. Особлива увага в обласному центрі приділяється організації профільного навчання учнів старших класів. Про це розповіла  начальник управління освіти Лариса Костенко під час брифінгу у міській раді сьогодні, 06 квітня.
 
За її словами, в закладах освіти міста другий рік працює платформа “Електронна реєстрація у десяті класи”, на якій учні 9-х класів мають змогу вибрати свій майбутній профіль навчання. На онлайн майданчику батьки разом з дітьми можуть ознайомитися з освітніми профілями, представленими в навчальних закладах Кропивницького.
 
А вже 1 вересня 2021 року у 23 школах обласного центру планується відкриття 55 класів з профільною освітою. При організації таких класів враховуються матеріально-технічна база навчальних закладів, кадрове забезпечення, а також побажання батьків та учнів.   
 
Крім того управління освіти міської ради започаткувало новий проєкт “Профнавігатор”. Проте карантинні обмеження поки що стали на заваді його інтенсивному втіленню у життя. У разі покращення епідситуації  управління має намір продовжити цікаву для дітей і батьків учнів профорієнтацію.
 
 
 - Звертаюся до батьків та учнів 9 класів з проханням дуже виважено поставитися до вибору подальшого профільного навчання. Завчасно обравши власний профіль навчання, ви суттєво зекономите час на підготовку до ЗНО, - підкреслила Лариса Костенко. - Маючи вибір із п'ятнадцяти напрямів освіти, учням 9-х класів легше буде визначитись зі своєю освітньою траєкторією, а надалі і з вибором майбутньої професії.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий