У трьох госпітальних базах області збільшили кількість ліжок під COVID-19

6 апр 2021 12:07 171 0 Медицина
У трьох госпітальних базах області збільшили кількість ліжок під COVID-19
 
У Добровеличківській, Маловисківській і Знам’янській лікарнях збільшили кількість ліжкомісць для хворих на коронавірус. Про це повідомив голова облдержадміністрації Андрій Назаренко сьогодні, 6 квітня.
 
- Епідеміологічна ситуація змушує нас збільшувати кількість ліжок під ковід у госпітальних базах. Цей тиждень розпочався із +60. Тобто, по два десятки ліжок додали у Добровеличківській лікарні, Маловисківській і Знам’янській, – зазначив він.
 
 
Очільник Кіровоградщини закликав жителів регіону дотримуватися заходів безпеки, а тих, хто у групі ризику, – вакцинуватися.
 
 
- Хворих стає все більше. Третя хвиля ще агресивніша. Я вас прошу, не дивіться на те, що Кіровоградська область найменше уражена коронавірусом, порівняно з іншими регіонами. Хвороба підступна. Вона не обирає! Шануйте себе і дотримуйтеся заходів безпеки. Хто в групі ризику – обов’язково вакцинуйтеся! Здоров’я найцінніше, що у нас є. Бережіть його!, – звернувся Андрій Назаренко.
 
Як уже повідомлялося, станом на 6 квітня 436 стаціонарних ліжок у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19. До апаратів штучної вентиляції легень підключено 30 тяжких хворих.
 
Нагадаємо, Андрій Назаренко доручив додатково придбати три апарати ШВЛ експерт-класу для обласної лікарні.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий