Кропивницький: Квартиру на Яновського звільнили від зруйнованих конструкцій

6 апр 2021 11:00 238 0 Общество
Кропивницький: Квартиру на Яновського звільнили від зруйнованих конструкцій
 
Будівельники готуються до відновлення багатоповерхівки по вулиці Яновського у Кропивницькому, інформує міська рада.
 
Квартира багатоповерхового будинку по вулиці Яновського, 129, де через безвідповідальні, непрофесійні дії бригади будівельників обвалилися плити перекриття даху, звільнена від зруйнованих конструкцій. На місці аварії сьогодні, 6 квітня, заступник міського голови Олександр Мосін провів робочу нараду з керівниками профільних виконавчих органів міської ради,  ЖЕО, проєктної та підрядної  будівельної організацій, власниками квартир.
 
- Оскільки йдеться, у першу чергу, про життя та безпеку людей, усі відновлювальні роботи розпочнуться після повного циклу проєктних робіт з їх експертною оцінкою, - відзначив Олександр Мосін. – Орієнтовно, будівельники зможуть приступити до роботи через місяць.
 
Поки що всі інженерні комунікації по стояку під зруйнованою квартирою відключені, але найближчим часом мешканці першого і другого поверхів зможуть повернутися до своїх помешкань. За попередньою оцінкою, перекриття між п’ятим і четвертим поверхами розбирати не будуть, його підкріплять металевими профілями.
 
Паралельно із виконанням проєктних робіт, триває слідство, в ході якого з'ясовується розмір матеріальних збитків, завданих як усьому будинку, так і  окремим квартирам у ньому. Підтверджену суму відновлювальних робіт має сплатити винна сторона.
 
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий