Кропивницькі баскетболісти вибороли першість на чемпіонаті Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги

6 апр 2021 12:23 157 0 Спорт
Кропивницькі баскетболісти вибороли першість на чемпіонаті Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги
 
Юні кропивницькі баскетболісти вчетверте поспіль стають чемпіонами Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги, інформує міська рада у ФБ.
 
Упродовж трьох днів, із 02 по 04 квітня, на базі факультету фізичного виховання ЦДПУ імені Вінниченка тривав фінал чотирьох Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. 
 
Престижні змагання зібрали у Кропивницькому чотири кращі команди регулярного чемпіонату: СДЮСШОР ім. Літвака, ОСДЮСШОР-РІВНЕНЩИНА, КДЮСШ-4-ЗОЛОТИЙ ВІК та ДЮСШ-7-JUNIOR.
 
Усі ігри вирішального раунду змагань пройшли у безкомпромісній та напруженій боротьбі. Доля призових місць вирішилася лише у заключному матчі останнього ігрового дня, в якому юні «золоті» вихованці тренера-викладача Кропивницької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 4 Андрія Бабенка, за рахунок злагоджених командних дій, змістовної гри в нападі, точним дальнім кидкам, а також щільній грі в захисті змогли відстояти титул чемпіона ВЮБЛ у Дивізіоні А. 
 
Таке досягнення: чотири поспіль перемоги у ВЮБЛ, одна з яких в Дивізіоні Б та три – в Дивізіоні А, є без перебільшення рекордним та історичним.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий