До якого числа подаватимуть тепло у Кропивницькому?

1 апр 2021 18:03 866 0 Общество
До якого числа подаватимуть тепло у Кропивницькому?
 
Кропивницький готується до завершення опалювального сезону, інформує у ФБ міська рада.
 
Опалювальний сезон у Кропивницькому традиційно закінчується, коли показник середньодобової температури повітря впродовж трьох діб поспіль не опускається нижче +8 градусів.
 
Міський голова Андрій Райкович звернув увагу своїх профільних заступників під час робочої наради сьогодні, 1 квітня, що тепла погода на території обласного центру поки не стабілізувалася, а на найближчі дні синоптики навіть прогнозують похолодання. У такій ситуації відключати котельні поки зарано, переконаний очільник міста. Найімовірніше, заклади соціальної інфраструктури і житловий фонд отримуватимуть централізоване теплопостачання до 10 квітня.
 
- Я розумію, що школярі пішли на дистанційне навчання, а потім йдуть на канікули – це був би зручний час для завершення опалювального сезону. Але ж працюють дитячі садочки, медичні заклади, вони повинні бути в теплі. Враховуючи, що вночі ще прогнозуються морози і, за умови відключеного опалення, в приміщеннях може бути холодно. Не поспішайте повністю зупиняти котли і вимикати подачу тепла.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий