У Кропивницькому на Яновського у будинку обвалилися плити

29 марта 2021 10:32 910 0 Происшествия
У Кропивницькому на Яновського у будинку обвалилися плити
 
Андрій Райкович закликав правоохоронців оперативно провести розслідування випадку обвалу даху по вулиці Яновського, інформує у ФБ міська рада.
 
Сьогодні, 29 березня, під час щопонеділкової апаратної наради Андрій Райкович звернувся до поліції з проханням провести професійне розслідування випадку обвалу плит перекриття по вулиці Яновського, 159. Вчора там, через недотримання ремонтною бригадою будівельних норм і правил під час реконструкції квартири на п’ятому поверсі, обвалилися плити перекриття даху.
 
- Прошу поліцію професійно попрацювати, щоб не вийшло так, як з руйнуванням будинку по вулиці Тараса Карпи і з зупинкою біля Центрального ринку. Винних так і не знайшли, - наголосив міський голова. – Я дуже прошу спрацювати якісно, винних треба знайти, розміри збитків визначити, до суду не через 3 роки, а оперативно справу скеруйте, бо це ж не одна квартира.
 
Як повідомлялося раніше, у неділю, 28 березня, у п’ятиповерхівці по вулиці Яновського 159 обвалилися бетонні плити перекриття даху в одному із під’їздів. Виявилось, що квартиру на останньому поверсі намагались реконструювати. Але, біда у тому, що ремонтники проігнорували всі будівельні норми і знесли, як кажуть, «несучу» стіну!  Плити перекриття просто обвалилися. 
 
 
 
Мешканців поки доведеться відселити з будинку. Якщо комусь немає куди переїхати, звертайтесь, ми організовуємо проживання в готелі «Турист».
 
На щастя в цій ситуації обійшлося без жертв. Але під’їзд, де трапилась аварія відключений від усіх комунікацій. Люди залишились без води, газу і світла.  
 
 
ФОТО квартири четвертого поверху  з сайту CBN
 
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий