Кропивницький: Патріоти вимагатимуть від Верховної Ради перейменувати область

29 марта 2021 10:09 242 0 Политика
Кропивницький: Патріоти вимагатимуть від Верховної Ради перейменувати область
 
У Кропивницькому Рух Опору Капітуляції разом з усіма національно-патріотичними силами проведе закцію за перейменування області. 
 
У вівторок, 30 березня, перед початком засідання сесії, о 9.30, Рух Опору Капітуляції, ветерани, волонтери і загалом патріотична громадськість міста, націоналісти  прийдуть під стіни обласної ради, щоб закликати депутатів проголосувати за звернення до Верховної Ради України щодо перейменування Кіровоградської області.
 
Після прийняття декомунізаційних законів Кіровоградська область мала бути перейменована. Цей крок потребує внесення змін до Конституції – тривала і організаційно складна процедура. Попереднє скликання Верховної Ради майже завершило її, бракувало останнього голосування, яке не відбулося через проведення дострокових виборів.
 
- Нова влада, на жаль, не демонструє політичної волі у доведенні цього процесу до завершення. Для прискорення процесу виконання Закону потрібна ініціатива самих областей. Саме тому спільнота ветеранів російсько-української війни Кропивницького ініціювала прийняття звернення депутатами Кіровоградської обласної ради до Верховної Ради щодо якнайшвидшого перейменування області на Кропивницьку. Совєцькому кату Кірову не місце на карті України!, - зазначив Дмитро Сінченко, координатор Руху Опору Капітуляції.
 
Організатори закликають всіх, хто прийде, у зв’язку з пандемією коронавірусу, бути в масках, витримувати дистанцію між собою та дотримуватись інших санітарно-гігієнічних норм.
 
Прес-служба РОК-Кропивницький
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий