Музей мистецтв представляє фотовиставку «Сильні духом. Мами» (ВІДЕО)

9 марта 2021 09:11 427 0 АТО
Музей мистецтв представляє фотовиставку «Сильні духом. Мами» (ВІДЕО)
 
У Кропивницькому у Музеї мистецтв у вівторок, 9 березня, о 13 00 відкриється фотовиставка "Сильні духом. Мами".
 
У проєкті представлено світлини дванадцяти мам з різних куточків України, які втратили своїх синів під час бойових дій на Донбасі. Фотовиставка ініційована Департаментом військового капеланства УГКЦ у рамках проекту духовно-психологічної опіки, підтримки та реабілітації родин загиблих військовослужбовців, а також за підтримки благодійної організації — фундації Архистратига Михаїла.Матусям загиблих Героїв присвячується...
 
 
Дванадцять мам з різних куточків України, які втрати синів на війні, але знайшли сили жити далі, стали підтримкою та прикладом для інших, займають активну громадянську позицію: саме вони є героїнями фотопроекту, який вперше був презентований до Дня матері у 2019 році.
 
На жаль, вже понад 6 тисяч осіб у нашій державі отримали статус «член родини загиблого військовослужбовця», серед них чисельна категорія – матері. Фотопроект організований з метою вшанування членів родин загиблих, привернення уваги громадськості до проблем їхньої психологічної та духовної реабілітації та з метою вшанування пам’яті загиблих Героїв.  
 
Життя триває – ось основний посил, що зчитується зі світлин фотографа Мирослави Марциненко. Магазин одягу «Синій льон», дизайнери: одягу - Лідія Лущик, прикрас - Ольга Бунеску, візажистки Олена Тулапіна, Оксана Мороз, та талановита дизайнерка авторських головних уборів та прикрас для волосся Ірина Підліпська створили учасницям проекту вишукані образи. 
 
Фотовиставка «Сильні духом. Мами» ініційована Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ у рамках проекту духовно-психологічної опіки, підтримки та реабілітації родин загиблих військовослужбовців, а також за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Ветеранське братерство». 
 
Інформація про організацію: Департамент військового капеланства заснований 2006 року при Патріаршій курії Української греко-католицької церкви. Департамент співпрацює із силовими міністерствами та відомствами (Міністерство оборони України, Міністерство внутрішніх справ України, Внутрішні війська МВС України та Державна прикордонна служба України), а також залучає іноземний досвід щодо впровадження системи душпастирської опіки військовослужбовців та їхніх родин в Україні.
 
 
 
 
 
Учасниці проєкту:
1.Харченко Наталія Олексіївна, 1959 р.н.
народилася у м. Курчатов, Курської обл., РФ. Проживає в м. Київ, голова громадської організації «Незламні матері України». 
2.  Наумова Інна Сергіївна, 1971 р.н.;
Народилася і проживає в м. Козятин, Вінницька область. Завідувачка сектору по роботі та соціальній підтримці воїнів АТО та членів їхніх сімей Козятинської міської ради.
3. Дубчак Наталія Іванівна, 1962 р.н., 
Народилася в Києві, проживає в м. Буча, Київської обл. Має майже 20 років військової служби, майор у відставці, працівник Департаменту військового капеланства УГКЦ (опіка родин загиблих воїнів).
4. Борисенко Наталія Петрівна, 1974 р.н., 
Народилася та проживає в м. Рівне. Працює в ДЮСШ міста. Активно займається громадською та волонтерською діяльністю, голова громадської організації «Єдина родина Рівненщини». 
5. Жеребило Любов Володимирівна, 1962 р.н., 
Народилася в с. Щербашенці, Богуславського р-ну Київської обл. Проживає в місті Мена, Чернігівської обл. Голова Менського відокремленого підрозділу громадської організації «Єдина родина Чернігівщини». 
6. Муравська Алла Анатоліївна, 1972 р.н.,
Місце народження та проживання - м. Хмільник. Член координаційної ради громадської організації «Спілка учасників АТО та їхніх сімей м. Хмільника та Хмільницького району».
7. Панасенко Олена Василівна; 1965 р.н.;
Місце народження - с. Поліське, Коростенського р-у, Житомирської області. 
Проживає в м. Київ. Активно займається громадською діяльністю. Працює головним бухгалтером.
8. Полєва Любов Дмитрівна; 1950 р.н.;
Народилася та проживає у м. Дніпропетровськ. Працюючий пенсіонер, заступник голови громадської організації «TAPS-Україна м. Дніпро»
9. Костюк Вікторія Анатоліївна, 1978 р.н.;
Народилася і проживає у м. Вінниця. Працює у перукарні.
Громадська активістка. 
10. Яремчук Вікторія Валеріївна, 1970 р.н.;
Народилася та проживає в смт. Добровеличківка Кіровоградської обл.. Спеціаліст фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУНП в Кіровоградській області.,  громадська активістка 
11. Тороповська Тетяна Миколаївна, 1968 р.н.;
Місце народження і проживання - м. Київ. Кандидат історичних наук, доцент, викладала в Київському Національному університеті технологій та дизайну, Київському університеті імені Бориса Грінченка. На цей час у відпустці по догляду за дітьми (двійня, 2 рочки). 
12. Перетятько Тетяна Володимирівна, 1962 р.н.; 
Народилася в с. Набутів Корсунь-Шевченківського р-ну Черкаської області. Вчитель фізичної культури, пенсіонер. Волонтер, Голова громадської організації «Солдатські матері Корсунщини», Нагороджена декількома відзнаками Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», нагрудним знаком Міністерства оборони «Знак Пошани». 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий