Кіровоградщина: У Гайвороні медик пройшов шлях від військово лікаря-атовця до підприємця

1 марта 2021 13:32 296 0 Экономика
Кіровоградщина: У Гайвороні медик пройшов шлях від військово лікаря-атовця до підприємця
 
 
- Нещодавно для мене був вирішальний день – у районній філії відбулося засідання комісії з питань виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Рішення комісії дало мені путівку у нове професійне життя – дозвіл на відкриття підприємницької діяльності та фінансову допомогу, – з піднесеним настроєм говорить медик, учасник АТО/ООС, мешканець міста Гайворон Сергій Молдованов.
 
Після закінчення Котовського медичного училища чоловік близько тридцяти років працював у Гайворонській центральній районній лікарні рентгенолаборантом.
 
Патріотичність, відданість своїй справі та переживання за військовослужбовців, які несуть військову службу у зоні проведення АТО/ООС, спонукали Сергія Миколайовича спочатку на волонтерських засадах, а потім і, підписавши контракт, допомагати захисникам долати нелегкі військові будні.
 
Понад рік Сергій проходив військову службу у складі батальйону територіальної оборони України «Айдар», в/ч В0624, надаючи першу необхідну допомогу військовослужбовцям.
 
- Все своє свідоме життя я присвятив медичній справі. Тільки перебуваючи у зоні АТО/ООС, я чітко усвідомив: твоя помилка дорівнює життю. І саме там, я ще раз переконався, що, дійсно, життя та здоров’я людини – найвища цінність, – ділиться спогадами С. Молдованов.
 
Зі слів чоловіка, військове життя навчило його все робити дуже швидко і якісно, бути готовим до оперативних дій та дій у надзвичайних ситуаціях. Перебуваючи у зоні АТО/ООС, Сергій допомагав з ремонтом техніки, заряджанням артилерійських установок, тому що медик у зоні АТО справді стає універсальним солдатом.
 
 
Унаслідок отриманих травм, пов’язаних з виконанням обов’язків військової служби, Сергію Миколайовичу довелося звільнитися зі служби. Повернувшись додому, задля того, аби знову розпочати звичним життям, довелося пройти тривалий комплекс реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення здоров'я і підвищення працездатності.
 
Вирішивши усі проблеми зі здоров'ям, Сергій одразу узявся шукати роботу. Пошук ускладнювався наявністю інвалідності та супутніх хвороб. Тому чоловік вирішив звернутися по допомогу до Гайворонської районної філії обласного центру зайнятості, де дізнався, що у нього є шанс працювати на самого себе, адже однією з послуг служби зайнятості є сприяння у започаткування власного бізнесу.
 
Опрацювавши покрокові дії безробітного до започаткування власної справи, чоловік узявся вивчати місцевий ринок послуг. Свій вибір Сергій зупинив на організації надання ритуальних послуг.
 
З наполегливістю та впевненістю у власних силах Сергій Миколайович узявся за реалізацію задуманого. Аби опанувати основи підприємницької діяльності, чоловік пройшов підготовчий курс на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та захистив бізнес-план.
 
Тож, фахівці служби зайнятості Кіровоградщини бажають майбутньому підприємцеві вдалого старту, ефективної реалізації власної бізнес-ідеї у життя та створення, в подальшому, додаткових робочих місць.
 
Гайворонська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий