Кропивницькі спецпризначенці беруть участь у чемпіонаті України з футболу

18 фев 2021 10:00 266 0 АТО
Кропивницькі спецпризначенці беруть участь у чемпіонаті України з футболу
 
Бійці 3-й окремого полку СпП імені князя Святослава Хороброго беруть участь у чемпіонаті України з футболу, інформує ОДА у ФБ.
 
Бійці 3 полку Сил спеціальних операцій ФК «Кропивницький» змагатимуться у Чемпіонаті України з футболу серед команд ліги учасників АТО. Про це повідомив представник команди Віктор Клеменюк. 
 
- Завтра наша футбольна команда змагатиметься в чемпіонаті з футзалу серед підрозділів Сил спеціальних операцій у Броварах, а з 22 по 26 лютого буде захищати честь у чемпіонаті Збройних Сил України в Харкові, – розповів представник команди.
 
За його словами, змагання у Броварах і Харкові є першим етапом підготовки до Чемпіонату України з футболу серед команд ліги учасників АТО. Він триватиме з березня по жовтень. Команда 3 полку бере участь в цьому чемпіонаті з 2018 року. Команду складають 25 бійців, віком від 18 до 40 років. Кропивницька команда ставала переможцем чемпіонату у 2018 році та бронзовим призером у 2019 році, – додав Віктор Клеменюк.
 
Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО – це єдиний в Україні чемпіонат із футболу серед учасників і ветеранів АТО/ООС, де участь беруть 100% захисників України.
Чемпіонат офіційно внесений в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів України на 2021 рік.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий