Військові капелани мають отримати статус Захисника України

25 янв 2021 12:02 162 0 АТО
Військові капелани мають отримати статус Захисника України
 
Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна переконана, що військові капелани, які разом з українськими воїнами захищали країну на сході, мають право отримати статус учасника бойових дій і відповідні гарантії та соціальний захист.
 
Під час зустрічі із головою Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України  Високопреосвященним  Іоаном, Митрополитом Черкаським і Чигиринським та заступником голови СУВД по роботі з ветеранами, волонтерами АТО/ООС та їхніми сім’ями протоієреєм Дмитром Караном обговорили подальшу співпрацю Мінветеранів та Православної Церкви України.
 
За словами Високопреосвященішого Іоана, сьогодні в Православній Церкві України більше пів тисячі військових капеланів. Всі вони, пройшовши війну на Сході, продовжують служити в єпархіях і допомагати ветеранам зцілитися вірою та повернутися до життя в родинах та громаді.
 
- Військові капелани одні з перших підтримали українських захисників на війні. Щоденно вони зміцнювали їхній моральний дух, підтримували віру. Держава, суспільство, капелани - партнери у зміцненні національної єдності та захисту України, - зазначила Юлія Лапутіна.
 
Під час зустрічі обговорили детальний план співпраці з представників територіальних відділів Мінветеранів та регіональних єпархій. Він спрямований на вирішення проблем ветеранів та родин загиблих захисників України, розвиток взаємодії з питань психологічної та соціальної реабілітації.
 
Також домовилися залучити представника Православної Церкви до Оперативного штабу Мінветеранів з питань координації надання допомоги під час пандемії короновірусної інфекції.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий